P R O F I L E

3. února 2010 v 11:26 | the feé píše..
i5d1c2a3r4d1


..n3a2m1e4 - Denise


..n5i4c1k3 - the feé. ♥


..b1-d4a5y2 - 5. January


..c1i5t3y2 - Vrchlabí

..f1a3c2e4b1o3o2k4 - DenĎulá Půbalová
p1r2o3f4i5l1e2

Konečně se vám jdu představit .. :))
Moje pravé jméno je Denisa (což už samozdřejmě vidíte v IDcard :D). Jsem docela ráda, že mám takové jméno, ikdyž bych se raději jmenovala třeba Alice :). Narodila jsem se asi kolem 3. odpoledne 5.1.1999 ve Vrchlabí, kde je i moje trvalé bydliště :D. Je to takové zapadlé město nedaleko Trutnova. Na světě už straším 11 let takže za chvíli budu prakticky v důchodu :D. Můj cíl je ... neznámý :D.
Ve třídě máme velkou partu kamarádek, - já, Lucka (Tlemící bába jednáá - moje nej kámoška), Péťa, Domča, Denča, Verča, Terka, Market (moje sestřička <33 :D - bohužel né doopravdy :D), Káťa, Barush (strašidlo jedno <3) a Móňa - s těmahle úžasnýma holkama jsme jako mooc velká rodina <33. Největší výbuchy smíchu :D. Pokaždý něco vymyslíme, ať už je to ježdění po pytlech na sněhu, koulovačka, apod. No, takže už jste asi poznali, že se nejvíc bavíme v zimě :D. Zima 4ever!! :D Miluju je - holky moje <33 :**
Moje rodina?? Je celkem velká (když počítám babičky, dědy, pradědy, tety, strejdy .. ) a je skoro po celém světě (dobrá, to přeháním :D) moje teta se strejdou jsou v Americe; teta, strejda, babička, děda atd. jsou v Mexiku :D. Pak nějaký příbuzní v Polsku na Slovensku atd.. nechce se mi to všééchno vypisovat :D. Ale ta "hlavní" rodina se skládá ze mě (babičky v důchodu :D), mé sestry Terezi (8 let), mamky a strejdy :)). Noo, a tatínek mi umřel, a nechci o tom moc psát. Takže toto bylo něco o rodině.
Ještě něco o mě.. mám ráda: kamarádky <3, rodinu, blog, střelený oblečení (stráášně barevný), srandu (nuda?? nepřítel!!), sníh, knížky (ráda čtu třeba ságu Stmívání - ale už mám přečteno :((), nějaký filmíky (Twilight - miluju <33, Děsnej doják - nejvíc filmíík <33 :D), můj mobílek <33 a music (hlavně Kesha - tik tok). Nesnáším: hmyz (všechen- i motejly.. bléé), slizský věci, smrad (:D), školu (teda spíš učení - škola je celkem fajn, když se v ní neučí :D) a různý nechutnosti ://. Moje oblíbený jídlo je to, ve kterém není maso (maso opravdu nemusím, ale kdž musím, sním ho). Nejdradši mám čokoládu <3 :D. Tu zvládám spořádat za 1 den celou (hlavně milku a studentskou pečeť! :P). Nu, někdy jsem stráášně závistivá, jsem kamarádská :D a víc .. jsem strašně vybíravá :D:D. Hudbu nějak nedělím na hip, pop apod. prostě když se mi písnička líbí, tak se mi líbí, ikdyž je to třeba metal (dobře, to je blbej příkad .. :D).

No, myslím že toho víte hodně .. :)). Kdyžtak něco připíšu :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama