Prosinec 2009

~ Silvestrovská soutěž č. 2 - Co si myslí??

31. prosince 2009 v 13:08 | the feé píše..

Co si Robert myslí??:D

Nejzábavnější odpověď získá: Avatar (s kým chce), záložku a diplom :)

~ Free layout - Audrey Kitching

31. prosince 2009 v 13:00 | the feé píše..
Velký náhled : CLICK
Název ~ Pink Audrey
Hodnocení ~ 95% :D
Koment ~ Dělala jsem ho asi 2 hodiny, tak doufám že si ho někdo vezme :D

~ Silvestrovská soutěž č. 1 - kvíz

31. prosince 2009 v 11:15 | the feé píše..
1. Jaká je moje oblíbená barva??
a) modrá
b) červená
c) růžová
d) žlutá

2. Kolik mi je let??
a) 15
b) 12
c) 10
d) 5

3. Jak se jmenuju??
a) Denisa
b) Tereza
c) Andrea
d) Lucie

4. Mám sourozence??
a) Ano, bratra a sestru
b) Ne
c) Ano, sestru
d) Ano, bratra

Jakou barvu má můj mobil??
a) černou
b) zelenou
c) růžovou
d) žlutou

Všechny odpovědi na otázky (kromě prvnía čtvrté) jsou tady na blogu :))

První, kdo to bude mít VŠECHNO správně dostává: Avatar (s kým bude chtít), záložku do knížky, diplom.. Ostatní: Společný diplom :))

~ Páč je Silvestr .. mám překvápko :))

31. prosince 2009 v 11:10 | the feé píše..
Táákk .. dneska tu bude .. žádná párty!! Vyrobím 2 laye, které budou volné, takže je bude mít třeba 5 lidí :)). A ještě tu budou soutěže :)). Tak já vyhlásím soutěž a pak tu budou laye.

Btw.: Může se stát, že stihnu jen jeden :( :)

~ "Silver..str" :D "ále néé.. Silvestr, ty tele" :D

31. prosince 2009 v 10:46 | the feé píše..
Salut :D <3 ..
Mých trapných keců v titulku si nevšímejte :D. Jsem malinko .. emm .. střelená :D. Chtěla bych poděkovat lidem, kteří odevzdali přihlášku do Graphic school, alespoň budeme mít pár žáků :D. Teď bych je prosila, aby na blog dali banner, nebo ikonku. Moc by se to hodilo :)). Každému to napíšu do komentářů, tak doufám, že to splní :).

Jinak, přeji krásného silvestra, a doufám, že všechna předsevzetí, které ste si dali, dodržíte!! :D No, já osobně si nedala ani jedno :D. Potom je stejně nedosržím .. Mohla bych si jich dát fůůru: Přestanu si kousat nechty, budu si uklízet pokoj, začnu jíst masoo apod.. :D Takový kraviny :D. Bžm .. Radši nic :D. Jdu psát storie :D :).

Aloha, váš šílenec
the feé. ♥

~ Bad Romance <3 :D :D

30. prosince 2009 v 11:26 | the feé píše..
Ho! Ho! Ho! :D
Ehm .. to měl být pozdrav, prosím :D. Poslouchám GaGu :D. Lady GaGu :D. Miluju tu písničku - Bad Romance. Určitě si jí poslechněte :)). A jak se máte?? Já fajn .. Dneska asi ve 4 odpoledne jedeme na návštěvu k ... někomu :D. Takže to tu nebudu, ale do čtyř ?? Néé, do jedný, oki ?? To stačí :D. No, jen aby jste věděli, že tu jsem :D A tady je ta kouzelná písnička <33Gaga .. olalala :D

Písá vaše praštěná
the feé. ♥

~ "až jí najdu tak jí dám .. přes držku" :D :D

29. prosince 2009 v 20:14 | the feé píše..
Hola :D :D ,
to byl dneska teda den :D. Bože .. o můj bože .. bože :D. To mám z Děsnýho dojáku :D. Vidělli jste to ?? :D. No, ale už k tomu "děsnýmu dnu" :D. Včera jsme šli spát okolo jedné ráno. Důvod ? Koukali jsme na Děsnej doják :D. Na mobilu :D. Pak jsme měla vybitou baterku. No, ráno jsme museli vstávat v devět, aby jsme mohli jet do kina. My (Verča, Vláďa, Terka a já) jsme byli na Alvin a chipmunkové 2 :D. Bylo to .. úžasný :D. No, to bylo to dobrý !! Mamka se strejsou byli na Avatarovi, takže jsme pak museli být 2 hodiny někde ve Futurum. To taky ještě nebylo to hrozný. Samozdřejmě, nebyla by to Terka, kdyby se nenaštvala, takže bezdůvodně se naštvala a odešla. My si říkali: "Jo, bude to fajn, ona se vrátí". Zkuste hádat. Vrátila?? Ne. Prohledali jsme celý Futurum, ale ona nikde. Jako debilové jsme pak šli na informační centrum, aby to vyhlásili a pak jsme jí šli zase hledat. Ona to neslyšela, ale my jsme jí našli. Kde? Seděla na židlích v CineStaru. No, chápete jí ?? My jsme i záchody prohledaly. Nemyslim to doslova :D :D. No, prostě hrůza. No, už pryč od toho zážitku :D :D.

Jedna holka mi zhodnotila blog a dopadlo .. to takhle:

První dojem- 9/10
Desing- 10/10
Obsah- 7/10
Mena- 9/10

Celkem- 36/40

Admince za toto hodnocení strašně moc děkuju :* <33.

Bye bye, vaše
the feé. ♥

Btw.: Teď jdu psát pokračování A lá France :))

~ ahoj .. :D

28. prosince 2009 v 17:40 | the feé píše..
Ahoj ..
Nebudu to tu prodlužovat těmi trapnými kecy typu: START :D. No rovnou asi přejdu k té druhé věci - představím se :D
No, ikdyž už v menu mte něco málo o mě, ještě pořád to není dost. Jak už jsem psala, jmenuju se Denisa. Příjmení není důležitý :D. Mám Facebook, ale dávám ho jen některým lidem, což jsou ti, s kterýma si píšu :D Mám i ICQ, ale také dám jen na požádání :D Je mi 10 a 5.1. mi bude 11 (aktulizace: je mi 11) :D Ok, jsem malinko .. ehm .. malá :D. Myslím to ve věku, protože jsem dlouhá asi 160 cm. Mám hodně kamarádek a nezáleží na tom kterou z nich mám nejradši. Ikdyž je tak malinko rezděluju :D Nejlepší kamarádka je Lucka a pak jsou ostatní :D. To také není důležitý :D. Miluju tancování, sladkosti, kamarádky, rodinu a takový ty "běžný" věci :D. Nesnáším pomluvu (ikdyž, když mě někdo OPRAVDU naštve, tak dokážu taky pomlouvat :D), nechutný věci (např.: sliz :P :D) no, a podobně .. :D To je asi o mě dost :D

A copak jste dostali od Ježíška?? :D Já SMS :D. A ještě mobil, nějaký hry, oblečení, snowboard :D. Možná až dost :D. Mobil je růžovej <3. Samsung Corby - dotykovej :D. Úžasná věcička :D Teď tu sedím a přemýšlím, jestli si mám dát to perníkový prasátko co tu přede mnou leží :D. Ehm .. umm .. :D Od dvou do čtyř jsme byli na bowlingu. Jednou jsem byla druhá :D P. Můj rekord. Pokaždé bývám taková .. emm .. poslední :D Taky jsem byla předposlední a 2× poslední :D. Dokonce moje sestra, který je 8 roků mě předběhla :( :D. To prase na mě tak divně kouká, jako kdyby říkalo: "Nejes mě" :D. Nesním prasátko, nesním :D. Radši už jdu :D Nebudu riskovat vaše unudění k smrti :D. Ještě bych mohla za vaší smrt :D.

Btw.: Asi jdu psát storie :D Co vy na to??

Loučí se s váma
the feé. ♥